• kontakt@fundacjaot.pl

Donacja

Wolontariat i współpraca

Dołącz do nas

Jeśli chcesz pomóc w realizacji celów, jakie stawia przed sobą Fundacja Obrona Terytorialna, zapraszamy do włączenia się do naszych działań. Możesz pomóc w zbieraniu środków na powstanie i działanie Obrony Terytorialnej, organizować akcje, aktywizować swoich znajomych. Szczególnie zapraszamy do współpracy organizacje pozarządowe, harcerzy, organizacje paramilitarne.

Co możesz zrobić?

Gadaniem Polski nie obronimy”, więc skupmy się na działaniu. Przyda się każda para rąk. Wszak naszym celem jest wspólne dobro – wzmacnianie potencjału obronnego Polski. Zostań więc z nami w kontakcie, współpracuj w tym tak ważnym projekcie, jakim jest bezpieczeństwo Polski.

Co możesz zrobić?

• podziel się swoją wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniem
  • szkól innych, rozwijając jednocześnie swoje zdolności
  • pomagaj nam przy tworzeniu różnych atrakcyjnych wydarzeń i projektów